Amazing Tour SK
Dovolenka bez CK

Safari a dovolenka v Keni individuálne už od 900€

Poznávacie zájazdy Kanada na mieru. Rybolov, lososy a jesetery, outdoor dobrodružstvá. Skvelý rafting, splavovanie, treking v panenskej prírode. Poznajte Kanadu!

Dovolenka na ostrove Mallorca už od 230€. Letenky, ubytovanie, transfer a prenájom auta pre dovolenku na mieru na Mallorke

Individuálna dovolenka na ostrove Sicília. Ponuka online služieb pre dovolenku na mieru. Letenky, ubytovanie, transfer, prenájom auta na ostrove Sicília

Dovolenka v Španielsku na Costa Blanca. Služby pre dovolenku na mieru. Letenky, ubytovanie, prenájom auta, zájazdy na Costa Blanca

Dovolenka Costa del Sol bez cestovky od 270€. Ubytovanie, letenky, prenájom auta, transfer v Costa del Sol pre individuálnu dovolenku.

Dovolenka Sardínia individuálne už od 320€. Letenky, ubytovanie a prenájom auta pre Vašu dovolenku bez cestovky na Sardínii

Dovolenka bez CK na Gran Canaria. Letenky, ubytovanie, transfer a prenájom áut pre individuálnu dovolenku na Gran Canaria na jednom mieste.

Dovolenka na Zakyntos už od 370€. Letenky, ubytovanie, transfer, auto z požičovne pre dovolenku na Zakyntose

O cestovnej agentúre Amazing Tour

Poznávanie Indonézie, sopka Rinjani, LombokSme skupinka cestovateľov, ktorú spájajú cesty za poznaním a dobrodružstvom. Keď nám začala byť ponuka našich cestovných kancelárií príliš úzka, skúsili sme cestovať na vlastnú päsť. Časom sa z toho stala takmer posadnutosť, zistili sme, že cestovaním na vlastnú päsť toho spoznáme a zažijeme oveľa viac. Máme dosť času na miesta, ktoré nás zaujímajú, sme neviazaný programom cestovnej kancelárie, termín závisí len na našom rozhodnutí a samozrejme, v neposlednom rade často aj ušetríme.

Získali sme pri našich cestách veľa skúseností a kontaktov, o ktoré by sme sa s Vami chceli podeliť, preto sme sa rozhodli založiť vlastnú cestovnú agentúru. Viac informácií o niektorých našich dobrodružstvách, rady a tipy z našich ciest nájdete na našom blogu.
Našim cieľom je poskytnúť každému klientovi individuálny servis a flexibilitu v cestovaní.

V cestovnej kancelárii si môžete zakúpiť balíček služieb /zájazd/, ktorý väčšinou zahŕňa letenky, transfer, ubytovanie, poistenie a delegáta. Musíte sa ale prispôsobiť vopred danému termínu a programu zájazdu.

Naša agentúra Vám ponúka zakúpenie ktorejkoľvek z uvedených služieb  to online. Môžete si ich jednotlivo zakúpiť u nás, alebo priamo u našich partnerov. A poskladať si svoju dovolenku podľa vlastných predstáv, prípadne zakúpiť kompletný zájazd.
Dovolenka rakúske CK
Dovolenka na Bali
Letná dovolenka


Vyhľadajte dovolenku
na leto 2019 z ponuky
cestovných kanceláriíKontakt

Cestovná agentúra
Amazing Tour

SK: Poľovnícka 45
919 34 Biely Kostol

+421907123346
+421905316611

IČO: 51095521

napíšte nám

Partneri

Výborné ubytovanie v Tatrách vo vile Gerlach

Ďalší partneri

www.amazingtour.cz | CMS: Polaris