Amazing Tour SK
Dovolenka bez CK

Safari a dovolenka v Keni individuálne už od 900€

Poznávacie zájazdy Kanada na mieru. Rybolov, lososy a jesetery, outdoor dobrodružstvá. Skvelý rafting, splavovanie, treking v panenskej prírode. Poznajte Kanadu!

Dovolenka na ostrove Mallorca už od 230€. Letenky, ubytovanie, transfer a prenájom auta pre dovolenku na mieru na Mallorke

Individuálna dovolenka na ostrove Sicília. Ponuka online služieb pre dovolenku na mieru. Letenky, ubytovanie, transfer, prenájom auta na ostrove Sicília

Dovolenka v Španielsku na Costa Blanca. Služby pre dovolenku na mieru. Letenky, ubytovanie, prenájom auta, zájazdy na Costa Blanca

Dovolenka Costa del Sol bez cestovky od 270€. Ubytovanie, letenky, prenájom auta, transfer v Costa del Sol pre individuálnu dovolenku.

Dovolenka Sardínia individuálne už od 320€. Letenky, ubytovanie a prenájom auta pre Vašu dovolenku bez cestovky na Sardínii

Dovolenka bez CK na Gran Canaria. Letenky, ubytovanie, transfer a prenájom áut pre individuálnu dovolenku na Gran Canaria na jednom mieste.

Dovolenka na Zakyntos už od 370€. Letenky, ubytovanie, transfer, auto z požičovne pre dovolenku na Zakyntose

Fotogaléria

Rybolov a poznávanie Kanady

Stovky kilometrov panenskej prírody, naj rybolov sveta. Outdoor dobrodružstvá a zážitky na celý život poznávacím zájazdom po Kanade.

Mapa poznávacieho okruhu Britskou Kolumbiou v Kanade. Itinerár pre top zážitky z najkrajších miest Kanady. Päť druhov lososov na ceste do svojich neresísk. To zažijete iba pri rybolove v Kanade! Prehistorický jeseter je svätým grálom rybolovu v Kanade. Zabojujte, pokochajte sa a pustite späť, také sú pravidlá. Peyto Lake v Kanadských Skalistých horách so svojou tyrkysovou vodou je top zážitkom poznávania tejto krajiny. Pre poznávanie Kanady je najlepším riešením obytný voz alebo karavan. Ideálne od miestneho, česky hovoriaceho sprievodcu a vodiča.

Dovolenka na ostrove Mallorca

Na dovolenke na ostrove Mallorca narazíte na romantické zátoky, scénické výhľady a krásne pláže.

Zátoka Cala Mago ponúka tri krásne pláže, z toho jednu nudistickú. Bez hotelov a v srdci divokej mallorskej prírody.

Dovolenka na ostrove Sardínia

Dovolenka na talianskom ostrove Sardínia. Top miesta Sardínie a fototipy čo vidieť a navštíviť počas dovolenky.

Fascinujúce pobrežie v Santa Teresa di Galura na myse Capo Testa na severe Sardínie. Maják strážiaci v Santa Teresa pred útesmi. Romantická dovolenka na Sardínii Pohľad na Palau, bráne k ostrovom pri pobreží Sardínie. Capo Testa, úchvatné scenérie aké uvidíte iba počas dovolenky na Sardínii. Capo d Orso, skalný medveď, týčiaci sa nad pobrežím Costa Smeralda.

Dovolenka na Costa Blanca

Dovolenka na španielskom pobreží Costa Blanca. Najzaujímavejšie miesta Costa Blanca a tipy čo vidieť a navštíviť.

Pohľad na zátoku s plážou Levante v Benidorme na Costa Blanca Romantické skalné pobrežie pri Calpe ako stvorené na prechádzky. Zájdite si z pláže i do vnútrozemia a objavte krásy miestnej prírody. Costa Blanca neponúka iba skvelé pláže. Pár kilometrov od pobrežia nájdete skvostnú prírodu. Mesto na skale, Guadalest. Uchváti vás výhľadom odspodu i zvrchu.


Stránka: [1] 2 3

Dovolenka rakúske CK
Dovolenka na Bali
Letná dovolenka


Vyhľadajte dovolenku
na leto 2019 z ponuky
cestovných kanceláriíKontakt

Cestovná agentúra
Amazing Tour

SK: Poľovnícka 45
919 34 Biely Kostol

+421907123346
+421905316611

IČO: 51095521

napíšte nám

Partneri

Výborné ubytovanie v Tatrách vo vile Gerlach

Ďalší partneri

www.amazingtour.cz | CMS: Polaris