Slovenský jazyk Český jazyk

Online objednávka služieb pre dovolenku na ostrove Zakyntos


Pláž Navagio, dovolenka ZakyntosPre individuálnu dovolenku na gréckom ostrove Zakyntos ponúkame v tejto sezóne pre všetkých individuálnych cestovateľov zakúpenie charterových leteniek.

Priame lety na Zakyntos sú možné z bratislavského, brnenského a ostravského letiska od 6.6. do 19.9. Suma za spiatočný let je 289€. Preto ak dávate prednosť poznávaniu a privátnej dovolenke pred organizovanými zájazdom, máte ideálnu možnosť Zakyntos navštíviť práve toto leto. Zaujímavou možnosťou sú aj lety níkonákladovou spoločnosťou z blízkej Viedne. 

Ceny za ubytovanie či prenájom auta v požičovni, najmä mimo sezóny, sú výborné. Naviac, pri výbere individuálnej dovolenky sú Vaše možnosti výberu letovísk a hotelov pre poznávanie nádherného Zakyntosu vždy omnoho širšie.


Orientačné ceny služieb v top sezóne
 
Charterové letenky na Zakynthos 289€
Transfer na hotel a späť osoba od 10-20€
Požičanie auta / deň od 20€
Ubytovanie osoba / noc 3* hotel bez stravy bed & breakfast hotel s
polpenziou
All inclusive
  11-16€ 15-21€ 23-33€ 30-45€
Celkové náklady osoba / týždeň 370-430€ 410-460€ 440-500€ 470-550€
Najlacnejší zájazd CK na Zakyntos

Uvedené ceny sú orientačné a platia v hlavnej letnej sezóne počas prázdnin. Mimosezónne pobyty sú ešte cenovo výhodnejšie. Záleží na Vašom. Pre aktuálnu ponuku dovolenky nás môžete kontaktovať.


Tipy pre Vašu súkromnú dovolenku na grécky Zakyntos

Dostupné sú aj lety nízkonákladovou spoločnosťou z Budapešti. Po zarátaní všetkých poplatkov a nákladov nemusí, ale i môže byť cena letenky výhodnejšia.

Na Zakyntose nikde však nie je ďaleko. Na spoznávanie ostrova je ideálne využiť služieb požičovní áut, prípadne motoriek. Nenechajte si ujsť pláž Laganas, liaheň korytnačiek, kariet obrovských. Skvelé kúpanie nájdete i na pláži Gerakas, iba po mori prístupnej Navagio a sírnymi prameňmi známej Xigia. Jaskyne Blue Caves na severe Vás nadchnú hrou svetla a tieňu v kontraste s blankytnou morskou hladinou.

Upozorňujeme, že nie sme cestovná kancelária. Ponúkame Vám letenky a možnosť zakúpenia ďalších jednotlivých služieb u našich partnerov. V prípade dovolenky na vlastnú päsť budete v cudzine odkázaný len sám na seba a svoje schopnosti. Ak hľadáte organizovaný zájazd, použite náš vyhľadávač dovoleniek z ponuky slovenských cestovných kancelárií.


Vyhľadávač dovoleniek na ostrov Zakyntos

Krajina
Destinácia
Doprava
Odlet
Odchod od
Príchod do
Stravovanie
Kategória
Dĺžka
Letná dovolenka
Krajina
Odlet
Odchod od
Príchod do
Stravovanie
Kategória
Dĺžka
Kontakt

Cestovná agentúra
Amazing Tour

SK: Poľovnícka 45
919 34 Biely Kostol

+421 907 123 346
+421 905 316 611

IČO: 51095521

napíšte nám

Partneri

Výborné ubytovanie v Tatrách vo vile Gerlach

Ďalší partneri