Slovenský jazyk Český jazyk

Online objednávka služieb pre dovolenku na Sicílii


Dovolenka Sicília, pláž Isola Bella v TaorminePonuka dovoleniek na Sicíliu je neprávom zo strany našich cestovných kancelárií opomínaná a pomerne slabá. Preto, ak si chcete vybrať dovolenku presne podľa svojich predstáv, nezostáva Vám nič iné, ako naplánovať si ju vo vlastnej réžii.

Sicília je dobre letecky dostupná z blízkej Viedne alebo Budapešti. Ideálnou možnosťou ako poznať tento atraktívny ostrov, je auto prenajaté v požičovni. Naviac, pri absencii lacných hromadných transferov do hotelov, je toto výhodná možnosť prepravy z a na letisko.

Sicília je top destináciou pre skĺbenie poznávania dávnej histórie, fascinujúcej prírody a oddychu pri vyhriatom mori počas jednej dovolenky.
Orientačné ceny služieb v sezóne

batožina 10kg batožina 10+20kg
Letenky Catania od 150-200€ 200-250€
Transfer na hotel a späť osoba od odporúčame prenájom auta
Požičanie auta / deň od 23€
Ubytovanie osoba / noc 3* hotel bez stravy bed & breakfast hotel s
polpenziou
All inclusive
  15-25€ 20-30€ 25-35€ 30-50€
Celkové náklady osoba / týždeň 250-350€ 300-400€ 350-450€ 400-500€
Najlacnejšia dovolenka od CK

Za uvedené ceny odporúčame objednávať služby najneskôr 45 a viac dní pred termínom Vašej dovolenky. Čím bližšie do odchodu, tým vyššie ceny leteniek! Pre aktuálnu ponuku nás môžete kontaktovať.


Tipy na Vašu súkromnú dovolenku na Sicílii

Ideálna pre poznávanie je cesta okolo celého ostrova. Ak si však chcete užiť aj dovolenku pri mori, pre oblasť v okolí Catanie odporúčame určite navštíviť historické mestečko Taormina s panoramatickým výhľadom na top pláž Isolle Bella, Kyklopské ostrovy, akoby perníkovú roklinu Alcantara, unikátne pamiatky v Syrakúzach a samozrejme majestátnu sopku Etna. Ak máte dostatok času, blízke sopečné ostrovy Vulcano a Stromboli Vám poskytnú jedinečný zážitok. V oblasti Trapani nevynechajte skvostnú pláž San Vito lo Capo a úchvatné Egadské ostrovy.

Viac informácií nájdete aj na našom blogu


Naše rady, tipy a doporučenia pre dovolenku na Sicílii
Fotogaléria z našich ciest zo Sicílie


Nie sme cestovná kancelária, sprostredkovávame iba predaj jednotlivých služieb našich partnerov. V prípade dovolenky na vlastnú päsť, ste v cudzine odkázaný len sám na seba a svoje schopnosti. Pre organizovaný zájazd z ponuky cestovných kancelárií použite náš vyhľadávač z kompletnej a aktuálne dostupnej ponuky na trhu.


Vyhľadávač zájazdov pre dovolenku na Sicílii

Krajina
Destinácia
Doprava
Odlet
Odchod od
Príchod do
Stravovanie
Dĺžka
Dĺžka
Letná dovolenka
Krajina
Odlet
Odchod od
Príchod do
Stravovanie
Kategória
Dĺžka
Kontakt

Cestovná agentúra
Amazing Tour

SK: Poľovnícka 45
919 34 Biely Kostol

+421 907 123 346
+421 905 316 611

IČO: 51095521

napíšte nám

Partneri

Výborné ubytovanie v Tatrách vo vile Gerlach

Ďalší partneri