Slovenský jazyk Český jazyk

Online objednávka služieb pre dovolenku na Sardínii


Capo Testa dovolenka na SardíniiTalianska Sardínia je výborne dostupná priamym 80-minútovým letom z bratislavského a viedenského letiska. Je ideálnym a blízkym cieľom pre poznávanie spojené s kúpaním na bielych plážach s úžasnými scenériami.

Ceny ubytovania i prenájmu áut sú vzhľadom na výnimočnú atraktivitu ostrova vyššie. Nie je však problém, najmä mimo sezóny, nájsť ponuky za dobré ceny.

Dovolenka na Sardínii vo vlastnej réžii Vám poskytne voľnosť, slobodu a širokú možnosť kombinácie ubytovania a aktivít oproti ponukám organizovaných zájazdov od cestovných kancelárií. Dovolenkovať na Sardínii iba na jednom mieste,  nepoznať  moc prírody a fascinujúce scenérie, je skutočne hriechom.


Orientačné ceny služieb v sezóne

batožina 10kg batožina 10+20kg
Letenky na Sardíniu od 130-180€ 180-230€
Transfer na hotel a späť osoba od odporúčame prenájom auta
Požičanie auta / deň od 24€
Ubytovanie osoba / noc 3* hotel bez stravy bed & breakfast hotel s
polpenziou
All inclusive
  15-25€ 20-30€ 30-50€ 40-60€
Celkové náklady osoba / týždeň 250-350€ 300-370€ 380-500€ 500-650€
Najlacnejší zájazd CK na Sardíniu

Za uvedené ceny s odletom z Bratislavy doporučujeme objednávať služby pre dovolenku na Sardínii cca 45 a viac dní pred Vašim termínom odchodom. Pri odletoch z Viedne je ideálny termín pre objednávku 90 a viac dní. Čím kratšie do odchodu, tým vyššie ceny! Pre aktuálnu ponuku nás môžete kontaktovať


Dovolenka pre náročných

Náš taliansky partner Vám zabezpečí balíček služieb na mieru priamo na Sardínii. Privítanie na letisku, privátny spiatočný transfer do/z hotela, delegátske schôdzky v slovenskom jazyku, individuálne a skupinové výlety podľa Vášho záujmu, firemné akcie, tlmočenie.


Tipy na Vašu súkromnú dovolenku na Sardíniu

Pre poznávanie Sardínie odporúčame severnú polovicu ostrova oplývajúci fantastickými scenériami. Od pobrežia Golfo di Orosei, cez mestečká Budoni, San Teodoro až na Costa Smeralda. Tu z historického Palau môžete podniknúť výlety na okolité malebné ostrovy Maddalena, Caprera, Budelli, či vystúpať k skalnému medveďovi v Capo d Orso.

Ďalej, okrem centra mestečka Santa Teresa di Gallura, vás určite osloví i miestna top pláž. Práve ponad ňu úzkou šijou môžete pokračovať do mysu Capo Testa, snáď naj miesta Sardínie. Objavte panoramatické výhľady ako z inej planéty. A plavky so sebou!

Určite Vás zaujme i starobylé mesto Alghero so svojimi bielymi plážami a krásnou jaskyňou Grotta di Nettuno v jeho blízkosti. Pozrite si našu fotogalériu zaujímavých miest ostrova, priblíži Vám čo vidieť a navštíviť na Sardínii:


Fotogaléria top miest pre dovolenku na Sardínii

Upozorňujeme, že ako cestovná agentúra sprostredkovávame iba predaj jednotlivých služieb a zájazdov našich partnerov. Ak sa rozhodnete pre dovolenku na vlastnú päsť v prípade komplikácií a problémov budete musieť znášať dôsledky na vlastné riziko.


Vyhľadávač dovoleniek na Sardíniu z aktuálnej ponuky zájazdov

Krajina
Destinácia
Doprava
Odlet
Odchod od
Príchod do
Stravovanie
Kategória
Dĺžka
Letná dovolenka
Krajina
Odlet
Odchod od
Príchod do
Stravovanie
Kategória
Dĺžka
Kontakt

Cestovná agentúra
Amazing Tour

SK: Poľovnícka 45
919 34 Biely Kostol

+421 907 123 346
+421 905 316 611

IČO: 51095521

napíšte nám

Partneri

Výborné ubytovanie v Tatrách vo vile Gerlach

Ďalší partneri