Slovenský jazyk Český jazyk

Online objednávka služieb pre dovolenku na Gran Canaria


Dovolenka na Gran Canaria, pláž v Las CanterasNádherný kanársky ostrov Gran Canaria je dobre dostupný priamymi letmi z viedenského a pražského letiska.

Zájazdy s odletom priamo od nás neorganizuje žiadna cestovná kancelária. Preto je jednou z možností ako ostrov navštíviť, organizácia dovolenky vo vlastnej réžii.

Ceny všetkých služieb, najmä mimo prázdnin, sú celoročne vynikajúce. Naviac pri privátnej dovolenke máte omnoho širšiu možnosť výberu letoviska, výletov, prípadne alternatívy pre zabezpečenie ubytovania na viacerých miestach Gran Canarie, ktoré Vás zaujímajú. Spoznáte tak tento ostrov dokonale, a to počas jedinej dovolenky.


Orientačné ceny služieb
 
Letenky Gran Canaria od 200-350€
Transfer na hotel a späť osoba od 15-25€
Požičanie auta / deň od 11€
Ubytovanie osoba / noc 3* hotel bez stravy bed & breakfast hotel s
polpenziou
All inclusive
  15-20€ 15-25€ 25-35€ 35-50€
Celkové náklady osoba / týždeň 300-400€ 350-450€ 400-500€ 450-550€
Najlacnejšia dovolenka od CK

Za uvedené ceny doporučujeme objednávať služby na Gran Canarii najneskôr 60 a viac dní pred Vašim termínom dovolenky. Ak ste flexibilný, letenky z Viedne sa za výhodné ceny často objavujú v akciách. Pre aktuálnu ponuku nás môžete kontaktovať.

Tipy pre dovolenku na Gran Canaria

V akcii last minute od rakúskych cestovných kancelárií, s odletom z Viedne, môžete zakúpiť dovolenku mimo sezóny veľmi výhodne. A to nielen na Gran Canaria, ale i na ďalšie Kanárske ostrovy. I ten najlacnejší hotel Vám bude slúžiť ako skvelá základňa pre výlety.

Vynikajúcou možnosťou ako ostrov spoznať je lacný prenájom auta v požičovni priamo na letisku. Kanárske ostrovy sú v režime duty free, preto Vás ceny príjemne prekvapia. Miestnou leteckou spoločnosťou Binter Canarias sa dá lacno prepraviť a následne spoznať i susedné ostrovy.


Vyhľadávač zájazdov na Kanárske ostrovy z aktuálnej ponuky

Krajina
Destinácia
Odlet
Odchod od
Príchod do
Stravovanie
Kategória
Dĺžka
Dospelých
Detí
Vek detí
Letná dovolenka
Krajina
Odlet
Odchod od
Príchod do
Stravovanie
Kategória
Dĺžka
Kontakt

Cestovná agentúra
Amazing Tour

SK: Poľovnícka 45
919 34 Biely Kostol

+421 907 123 346
+421 905 316 611

IČO: 51095521

napíšte nám

Partneri

Výborné ubytovanie v Tatrách vo vile Gerlach

Ďalší partneri