Slovenský jazyk Český jazyk

Online objednávka služieb pre dovolenku na Costa Blanca


Dovolenka na Costa Blanca, scenéria pláže v Calpe
Na španielske pobrežie Costa Blanca nezakúpite v súčasnosti žiadny organizovaný zájazd od našej cestovnej kancelárie. Jedinou možnosťou je organizácia dovolenky vo vlastnej réžii. Ponúkame Vám preto aktuálny prehľad a ponuky služieb.

Zakúpiť lacné letenky do Alicante počas celej sezóny je možné z Budapešti, Wroclawi, Katovíc a Viedne. Ceny ubytovania vďaka vysokej konkurencii sú nízke i počas sezóny. To isté platí pri prenájme áut. Dovolenku v 3* hoteli alebo kvalitnej vilke bez stravy nie je problém si zabezpečiť mimo sezóny v cene do 250 - 350€ na osobu a týždeň.

Costa Blanca určite stojí za Vašu návštevu, poznajte počas dovolenky novú a neopozeranú destináciu.Orientačné ceny služieb v sezóne

batožina 10kg batožina 10+20kg
Letenky do Alicante od 140-200€ 180-240€
Transfer na hotel a späť osoba od 5-20€
Požičanie auta / deň od 15€
Ubytovanie osoba / noc 3* hotel bez stravy bed & breakfast hotel s
polpenziou
All inclusive
  10-20€ 15-25€ 20-30€ 30-45€
Celkové náklady osoba / týždeň 200-300€ 250-350€ 300-400€ 350-450€
Zájazdy do Španielska od CK

Za uvedené ceny doporučujeme objednávať služby na Costa Blanca 45 a viac dní pred odchodom na dovolenku. Čím kratšie do odchodu, tým vyššie ceny leteniek Pre aktuálnu ponuku nás môžete kontaktovať.


Tipy pre Vašu dovolenku na Costa Blanca

Jednoznačné odporúčame využiť služieb požičovní áut. Pobrežie je krásne členité s fantastickými scenériami a výbornými plážami. Mestečká ako Calpe, Moraira, Javea či Altea sú ideálne na spoznávanie práve autom.

Vnútrozemie ponúka viacero prírodných rezervácií a najmä unikátne mestečko na skale Guadalest s úžasným panoramatickým výhľadom. Ak chcete počas dovolenky kľud a relax, doporučujeme vyhnúť sa letovisku Benidorm, mekke britskej mládeže. Naopak, ak je Vašim cieľom zábava do skorého rána, je to miesto, spĺňajúce všetky Vaše sny.

Pobrežné slané jazero Mar Menor, v susednej Costa Calida, s plytkou stojatou vodou je ideálnym miestom dovolenky pre rodiny s deťmi. Pozrite i našu fotogalériu z Costa Blanca:


Fotogaléria Costa Blanca a okolia

Upozorňujeme, že iba sprostredkovávame predaj jednotlivých služieb našich partnerov. V prípade dovolenky na vlastnú päsť, ste v cudzine odkázaný len sám na seba a svoje schopnosti. Španielsko ponúka mnoho ďalších letovísk kam sa vybrať na dovolenku. Preto, ak nechcete cestovať samostatne, použite náš vyhľadávač zájazdov cestovných kancelárií.


Vyhľadávač zájazdov z Viedne na Costa Blanca

Krajina
Destinácia
Odlet
Odchod od
Príchod do
Stravovanie
Kategória
Dĺžka
Dospelých
Detí
Vek detí
Letná dovolenka
Krajina
Odlet
Odchod od
Príchod do
Stravovanie
Kategória
Dĺžka
Kontakt

Cestovná agentúra
Amazing Tour

SK: Poľovnícka 45
919 34 Biely Kostol

+421 907 123 346
+421 905 316 611

IČO: 51095521

napíšte nám

Partneri

Výborné ubytovanie v Tatrách vo vile Gerlach

Ďalší partneri