Amazing Tour SK
Dovolenka bez CK

Safari a dovolenka v Keni individuálne už od 900€

Poznávacie zájazdy Kanada na mieru. Rybolov, lososy a jesetery, outdoor dobrodružstvá. Skvelý rafting, splavovanie, treking v panenskej prírode. Poznajte Kanadu!

Dovolenka na ostrove Mallorca už od 230€. Letenky, ubytovanie, transfer a prenájom auta pre dovolenku na mieru na Mallorke

Individuálna dovolenka na ostrove Sicília. Ponuka online služieb pre dovolenku na mieru. Letenky, ubytovanie, transfer, prenájom auta na ostrove Sicília

Dovolenka v Španielsku na Costa Blanca. Služby pre dovolenku na mieru. Letenky, ubytovanie, prenájom auta, zájazdy na Costa Blanca

Dovolenka Costa del Sol bez cestovky od 270€. Ubytovanie, letenky, prenájom auta, transfer v Costa del Sol pre individuálnu dovolenku.

Dovolenka Sardínia individuálne už od 320€. Letenky, ubytovanie a prenájom auta pre Vašu dovolenku bez cestovky na Sardínii

Dovolenka bez CK na Gran Canaria. Letenky, ubytovanie, transfer a prenájom áut pre individuálnu dovolenku na Gran Canaria na jednom mieste.

Dovolenka na Zakyntos už od 370€. Letenky, ubytovanie, transfer, auto z požičovne pre dovolenku na Zakyntose

Online objednávka služieb pre dovolenku na ostrove Zakyntos

LETENKY DOVOLENKY

Pláž Navagio, dovolenka ZakyntosPre individuálnu dovolenku na gréckom ostrove Zakyntos ponúkame v tejto sezóne pre všetkých individuálnych cestovateľov zakúpenie charterových leteniek. Priame lety na Zakyntos sú možné z bratislavského, brnenského a ostravského letiska od 6.6. do 19.9. Suma za spiatočný let je 289€. Preto ak dávate prednosť poznávaniu a privátnej dovolenke pred organizovanými zájazdom, máte ideálnu možnosť Zakyntos navštíviť práve toto leto.  Ceny za ubytovanie či prenájom auta v požičovni, najmä mimo sezóny, sú výborné. Naviac, pri výbere individuálnej dovolenky sú Vaše možnosti výberu letovísk a hotelov pre poznávanie nádherného Zakyntosu vždy omnoho širšie.


Orientačné ceny služieb v top sezóne:
Charterové letenky na Zakynthos 289€
Transfer na hotel a späť osoba od 10-20€
Požičanie auta / deň od 20€
Ubytovanie osoba / noc 3* hotel bez stravy bed & breakfast hotel s
polpenziou
All inclusive
11-16€ 15-21€ 23-33€ 30-45€
Celkové náklady osoba / týždeň 370-430€ 410-460€ 440-500€ 470-550€
Najlacnejší zájazd CK na Zakyntos

Uvedené ceny sú orientačné a platia v hlavnej letnej sezóne počas prázdnin. Mimosezónne pobyty sú ešte cenovo výhodnejšie. Záleží na Vašom. Pre aktuálnu ponuku dovolenky nás môžete kontaktovať.


Tipy pre Vašu súkromnú dovolenku na grécky Zakyntos

Dostupné sú aj lety nízkonákladovou spoločnosťou z Budapešti. Po zarátaní všetkých poplatkov a nákladov nemusí, ale i môže byť cena letenky výhodnejšia.
Na Zakyntose nikde však nie je ďaleko. Na spoznávanie ostrova je ideálne využiť služieb požičovní áut, prípadne motoriek. Nenechajte si ujsť pláž Laganas, liaheň korytnačiek, kariet obrovských. Skvelé kúpanie nájdete i na pláži Gerakas, iba po mori prístupnej Navagio a sírnymi prameňmi známej Xigia. Jaskyne Blue Caves na severe Vás nadchnú hrou svetla a tieňu v kontraste s blankytnou morskou hladinou.

Upozorňujeme, že nie sme cestovná kancelária. Ponúkame Vám letenky a možnosť zakúpenia ďalších jednotlivých služieb u našich partnerov. V prípade dovolenky na vlastnú päsť budete v cudzine odkázaný len sám na seba a svoje schopnosti. Ak hľadáte organizovaný zájazd, použite náš vyhľadávač dovoleniek z ponuky slovenských cestovných kancelárií.


Vyhľadávač dovoleniek na ostrov Zakyntos

Dovolenka rakúske CK
Dovolenka na Bali
Letná dovolenka


Vyhľadajte dovolenku
na leto 2019 z ponuky
cestovných kanceláriíKontakt

Cestovná agentúra
Amazing Tour

SK: Poľovnícka 45
919 34 Biely Kostol

+421907123346
+421905316611

IČO: 51095521

napíšte nám

Partneri

Výborné ubytovanie v Tatrách vo vile Gerlach

Ďalší partneri

www.amazingtour.cz | CMS: Polaris