Amazing Tour SK
Dovolenka bez CK

Safari a dovolenka v Keni individuálne už od 900€

Poznávacie zájazdy Kanada na mieru. Rybolov, lososy a jesetery, outdoor dobrodružstvá. Skvelý rafting, splavovanie, treking v panenskej prírode. Poznajte Kanadu!

Dovolenka na ostrove Mallorca už od 230€. Letenky, ubytovanie, transfer a prenájom auta pre dovolenku na mieru na Mallorke

Individuálna dovolenka na ostrove Sicília. Ponuka online služieb pre dovolenku na mieru. Letenky, ubytovanie, transfer, prenájom auta na ostrove Sicília

Dovolenka v Španielsku na Costa Blanca. Služby pre dovolenku na mieru. Letenky, ubytovanie, prenájom auta, zájazdy na Costa Blanca

Dovolenka Costa del Sol bez cestovky od 270€. Ubytovanie, letenky, prenájom auta, transfer v Costa del Sol pre individuálnu dovolenku.

Dovolenka Sardínia individuálne už od 320€. Letenky, ubytovanie a prenájom auta pre Vašu dovolenku bez cestovky na Sardínii

Dovolenka bez CK na Gran Canaria. Letenky, ubytovanie, transfer a prenájom áut pre individuálnu dovolenku na Gran Canaria na jednom mieste.

Dovolenka na Zakyntos už od 370€. Letenky, ubytovanie, transfer, auto z požičovne pre dovolenku na Zakyntose

Online objednávka služieb pre dovolenku na Sicílii

LETENKY DOVOLENKY

Dovolenka Sicília, pláž Isola Bella v TaorminePonuka dovoleniek na Sicíliu je neprávom zo strany našich cestovných kancelárií opomínaná a slabá. Preto, ak si chcete vybrať dovolenku presne podľa svojich predstáv, nezostáva Vám nič iné, ako naplánovať si ju vo vlastnej réžii. Sicílske letisko Trapani je dostupné 2x týždenne priamo z Bratislavy, lety do Catanie môžete kúpiť za dobrý peniaz z Viedne alebo Budapešti. Ideálnou možnosťou ako poznať tento atraktívny ostrov, je auto prenajaté v požičovni. Naviac, pri absencii lacných hromadných transferov do hotelov, je toto výhodná možnosť prepravy z a na letisko. Sicília je top destináciou pre skĺbenie poznávania dávnej histórie, fascinujúcej prírody a oddychu pri vyhriatom mori počas jednej dovolenky. 


Orientačné ceny služieb v sezóne:

batožina 10kg batožina 10+15kg
Letenky Trapani, Catania od 150-210€ 180-240€
Transfer na hotel a späť osoba od odporúčame prenájom auta
Požičanie auta / deň od 23€
Ubytovanie osoba / noc 3* hotel bez stravy bed & breakfast hotel s
polpenziou
All inclusive
15-25€ 20-30€ 25-35€ 30-50€
Celkové náklady osoba / týždeň 250-350€ 300-400€ 350-450€ 400-500€
Najlacnejšia dovolenka od CK

Za uvedené ceny odporúčame objednávať služby najneskôr 45 a viac dní pred termínom Vašej dovolenky. Čím bližšie do odchodu, tým vyššie ceny leteniek! Pre aktuálnu ponuku nás môžete kontaktovať.


Tipy na Vašu súkromnú dovolenku na Sicílii

Ideálna pre poznávanie je cesta okolo celého ostrova. Ak si však chcete užiť aj dovolenku pri mori, pre oblasť v okolí Catanie odporúčame určite navštíviť historické mestečko Taormina s panoramatickým výhľadom na top pláž Isolle Bella, Kyklopské ostrovy, akoby perníkovú roklinu Alcantara, unikátne pamiatky v Syrakúzach a samozrejme majestátnu sopku Etna. Ak máte dostatok času, blízke sopečné ostrovy Vulcano a Stromboli Vám poskytnú jedinečný zážitok. V oblasti Trapani nevynechajte skvostnú pláž San Vito lo Capo a úchvatné Egadské ostrovy. Viac informácií nájdete aj na našom blogu:

Naše rady, tipy a doporučenia pre dovolenku na Sicílii
Fotogaléria z našich ciest zo Sicílie


Nie sme cestovná kancelária, sprostredkovávame iba predaj jednotlivých služieb našich partnerov. V prípade dovolenky na vlastnú päsť, ste v cudzine odkázaný len sám na seba a svoje schopnosti. Pre organizovaný zájazd z ponuky cestovných kancelárií použite náš vyhľadávač z kompletnej a aktuálne dostupnej ponuky na trhu.


Vyhľadávač zájazdov pre dovolenku na Sicílii

Dovolenka rakúske CK
Dovolenka na Bali
Letná dovolenka


Vyhľadajte dovolenku
na leto 2019 z ponuky
cestovných kanceláriíKontakt

Cestovná agentúra
Amazing Tour

SK: Poľovnícka 45
919 34 Biely Kostol

+421907123346
+421905316611

IČO: 51095521

napíšte nám

Partneri

Výborné ubytovanie v Tatrách vo vile Gerlach

Ďalší partneri

www.amazingtour.cz | CMS: Polaris