Amazing Tour SK
Dovolenka bez CK

Safari a dovolenka v Keni individuálne už od 900€

Poznávacie zájazdy Kanada na mieru. Rybolov, lososy a jesetery, outdoor dobrodružstvá. Skvelý rafting, splavovanie, treking v panenskej prírode. Poznajte Kanadu!

Dovolenka na ostrove Mallorca už od 230€. Letenky, ubytovanie, transfer a prenájom auta pre dovolenku na mieru na Mallorke

Individuálna dovolenka na ostrove Sicília. Ponuka online služieb pre dovolenku na mieru. Letenky, ubytovanie, transfer, prenájom auta na ostrove Sicília

Dovolenka v Španielsku na Costa Blanca. Služby pre dovolenku na mieru. Letenky, ubytovanie, prenájom auta, zájazdy na Costa Blanca

Dovolenka Costa del Sol bez cestovky od 270€. Ubytovanie, letenky, prenájom auta, transfer v Costa del Sol pre individuálnu dovolenku.

Dovolenka Sardínia individuálne už od 320€. Letenky, ubytovanie a prenájom auta pre Vašu dovolenku bez cestovky na Sardínii

Dovolenka bez CK na Gran Canaria. Letenky, ubytovanie, transfer a prenájom áut pre individuálnu dovolenku na Gran Canaria na jednom mieste.

Dovolenka na Zakyntos už od 370€. Letenky, ubytovanie, transfer, auto z požičovne pre dovolenku na Zakyntose

Online objednávka služieb pre dovolenku a safari v Keni

UBYTOVANIE DOVOLENKY

Safari v Tsavo East, KeňaZa cenu bežnej letnej dovolenky pri mori, môžete zažiť pravú africkú exotiku v Keni. Letenky v akcii padajú často k 500€ a skutočne kvalitného ubytovania je tu vždy dostatok. Ponuka prenájmu nehnuteľností na Severnom Pobreží je široká a nie je problém ušiť ju práve podľa Vašich požiadaviek. Náš keňský partner Vám naviac na mieste zabezpečí širokú paletu ďalších služieb. Najväčšou výhodou je komunikácia v českom a slovenskom jazyku. Poznajte Keňu, jej biele pláže, vyhriate more a top safari sveta. Dovolenkou na ľubovoľne dlho, v ľubovoľnom termíne. Keňa, to je poznávanie čiernej Afriky, dokonalý relax a skutočne celoživotný zážitok.


Orientačné ceny služieb:
Letenky do Kene 500-700€
Transfer na hotel a späť osoba od 20-60€
Ubytovanie osoba / noc 3* hotel/vila vila bez stravy bed & breakfast hotel s
polpenziou
All inclusive
25-35€ 25-35€ 30-40€ 40-50€
Celkové náklady osoba / 10 dní 800-900€ 800-900€ 850-950€ 950-1050€
Najlacnejší zájazd CK do Kene

Výsledná suma za Vašu dovolenku závisí najmä od cien leteniek. Preto privátnu dovolenku v Keni odporúčame plánovať v predstihu, minimálne 4-5 mesiacov vopred. Pre aktuálnu ponuku nás môžete kontaktovať.


Tip pre Vašu privátnu dovolenku v Keni

Pri prenájme nehnutelnosti náš keňský partner ponúka na mieste širokú možnosť aktivít na spestrenie Vašej dovolenky. Súkromné výlety, prenájom auta s vodičom, safari presne podľa Vašej požiadavky po národných parkov Kene, individuálne sprevádzanie alebo delegátske schôdzky v českom a slovenskom jazyku. Viac o dovolenke v Keni, čo vidieť a navštíviť nájdete i na našom blogu:

Kedy a kam na safari v Keni
Naše odporúčania k dovolenke v Keni
Ubytovanie v Keni, hotely, vily, apartmány

Upozorňujeme, že nie sme cestovná kancelária, sprostredkovávame iba zakúpenie jednotlivých služieb priamo u našich partnerov. Cestujete vždy na vlastnú päsť a nesiete riziko s tým spojené. Ak ho chcete vylúčiť, vyhľadajte si dovolenku do Kene z našej kompletnej ponuky zájazdov cestovných kancelárií.

Vyhľadávač dovoleniek do Kene od cestovných kancelárií

Dovolenka rakúske CK
Dovolenka na Bali
Letná dovolenka


Vyhľadajte dovolenku
na leto 2019 z ponuky
cestovných kanceláriíKontakt

Cestovná agentúra
Amazing Tour

SK: Poľovnícka 45
919 34 Biely Kostol

+421907123346
+421905316611

IČO: 51095521

napíšte nám

Partneri

Výborné ubytovanie v Tatrách vo vile Gerlach

Ďalší partneri

www.amazingtour.cz | CMS: Polaris