Amazing Tour SK
Dovolenka bez CK

Safari a dovolenka v Keni individuálne už od 900€

Poznávacie zájazdy Kanada na mieru. Rybolov, lososy a jesetery, outdoor dobrodružstvá. Skvelý rafting, splavovanie, treking v panenskej prírode. Poznajte Kanadu!

Dovolenka na ostrove Mallorca už od 230€. Letenky, ubytovanie, transfer a prenájom auta pre dovolenku na mieru na Mallorke

Individuálna dovolenka na ostrove Sicília. Ponuka online služieb pre dovolenku na mieru. Letenky, ubytovanie, transfer, prenájom auta na ostrove Sicília

Dovolenka v Španielsku na Costa Blanca. Služby pre dovolenku na mieru. Letenky, ubytovanie, prenájom auta, zájazdy na Costa Blanca

Dovolenka Costa del Sol bez cestovky od 270€. Ubytovanie, letenky, prenájom auta, transfer v Costa del Sol pre individuálnu dovolenku.

Dovolenka Sardínia individuálne už od 320€. Letenky, ubytovanie a prenájom auta pre Vašu dovolenku bez cestovky na Sardínii

Dovolenka bez CK na Gran Canaria. Letenky, ubytovanie, transfer a prenájom áut pre individuálnu dovolenku na Gran Canaria na jednom mieste.

Dovolenka na Zakyntos už od 370€. Letenky, ubytovanie, transfer, auto z požičovne pre dovolenku na Zakyntose

Online objednávka služieb pre dovolenku na Gran Canaria

LETENKY DOVOLENKY

Dovolenka na Gran Canaria, pláž v Las CanterasNádherný kanársky ostrov Gran Canaria je dobre dostupný priamymi letmi z viedenského a pražského letiska. Zájazdy s odletom priamo od nás neorganizuje žiadna cestovná kancelária. Preto je jednou z možností ako ostrov navštíviť, organizácia dovolenky vo vlastnej réžii. Ceny všetkých služieb, najmä mimo prázdnin, sú celoročne vynikajúce. Naviac pri privátnej dovolenke máte omnoho širšiu možnosť výberu letoviska, výletov, prípadne alternatívy pre zabezpečenie ubytovania na viacerých miestach Gran Canarie, ktoré Vás zaujímajú. Spoznáte tak tento ostrov dokonale, a to počas jedinej dovolenky.


Orientačné ceny služieb:
Letenky Gran Canaria od 200-350€
Transfer na hotel a späť osoba od 15-25€
Požičanie auta / deň od 11€
Ubytovanie osoba / noc 3* hotel bez stravy bed & breakfast hotel s
polpenziou
All inclusive
10-15€ 15-20€ 20-30€ 30-40€
Celkové náklady osoba / týždeň 300-400€ 350-450€ 400-500€ 450-550€
Najlacnejšia dovolenka od CK

Za uvedené ceny doporučujeme objednávať služby na Gran Canarii najneskôr 60 a viac dní pred Vašim termínom dovolenky. Ak ste flexibilný, letenky z Viedne sa za výhodné ceny často objavujú v akciách. Pre aktuálnu ponuku nás môžete kontaktovať.


Tipy pre dovolenku na Gran Canaria

V akcii last minute od rakúskych cestovných kancelárií, s odletom z Viedne, môžete zakúpiť dovolenku mimo sezóny veľmi výhodne. A to nielen na Gran Canaria, ale i na ďalšie Kanárske ostrovy. I ten najlacnejší hotel Vám bude slúžiť ako skvelá základňa pre výlety. Vynikajúcou možnosťou ako ostrov spoznať je lacný prenájom auta v požičovni priamo na letisku. Kanárske ostrovy sú v režime duty free, preto Vás ceny príjemne prekvapia. Miestnou leteckou spoločnosťou Binter Canarias sa dá lacno prepraviť a následne spoznať i susedné ostrovy.


Vyhľadávač dovoleniek na Kanárskych ostrovoch od cestovných kancelárií

Dovolenka rakúske CK
Dovolenka na Bali
Letná dovolenka


Vyhľadajte dovolenku
na leto 2019 z ponuky
cestovných kanceláriíKontakt

Cestovná agentúra
Amazing Tour

SK: Poľovnícka 45
919 34 Biely Kostol

+421907123346
+421905316611

IČO: 51095521

napíšte nám

Partneri

Výborné ubytovanie v Tatrách vo vile Gerlach

Ďalší partneri

www.amazingtour.cz | CMS: Polaris