Amazing Tour SK
Dovolenka bez CK

Safari a dovolenka v Keni individuálne už od 900€

Poznávacie zájazdy Kanada na mieru. Rybolov, lososy a jesetery, outdoor dobrodružstvá. Skvelý rafting, splavovanie, treking v panenskej prírode. Poznajte Kanadu!

Dovolenka na ostrove Mallorca už od 230€. Letenky, ubytovanie, transfer a prenájom auta pre dovolenku na mieru na Mallorke

Individuálna dovolenka na ostrove Sicília. Ponuka online služieb pre dovolenku na mieru. Letenky, ubytovanie, transfer, prenájom auta na ostrove Sicília

Dovolenka v Španielsku na Costa Blanca. Služby pre dovolenku na mieru. Letenky, ubytovanie, prenájom auta, zájazdy na Costa Blanca

Dovolenka Costa del Sol bez cestovky od 270€. Ubytovanie, letenky, prenájom auta, transfer v Costa del Sol pre individuálnu dovolenku.

Dovolenka Sardínia individuálne už od 320€. Letenky, ubytovanie a prenájom auta pre Vašu dovolenku bez cestovky na Sardínii

Dovolenka bez CK na Gran Canaria. Letenky, ubytovanie, transfer a prenájom áut pre individuálnu dovolenku na Gran Canaria na jednom mieste.

Dovolenka na Zakyntos už od 370€. Letenky, ubytovanie, transfer, auto z požičovne pre dovolenku na Zakyntose

Online objednanie služieb k dovolenke na Costa del Sol

LETENKY DOVOLENKY

Dovolenka na Costa del Sol, panoráma pláže v NerjaŠpanielske pobrežie Costa del Sol je od apríla do konca októbra dobre dostupné priamymi letmi z Bratislavy. Odlety do Malagy sú vždy každú stredu a nedeľu. Ak radi cestujete nezávisle, tak Andalúzia je ideálnym cieľom pre dovolenku pri mori spojenú s poznávaním. Ceny za ubytovanie či prenájom auta, najmä mimo sezóny, sú vynikajúce. Nie je problém zabezpečiť si pobyt aj do 250€ za týždeň. Počas prázdnin, tak ako je všade štandardom, zaplatíte viac. I tak však dovolenka v 3* hoteli s polpenziou by nemala byť za viac ako výhodných 350-450€. Naviac pri súkromnej dovolenke na Costa del Sol máte ďaleko širšiu flexibilitu pri výbere letoviska, termínu, či hotela oproti ponuke zájazdov od cestových kancelárií.


Orientačné ceny služieb v sezóne:

batožina 10kg batožina 10+15kg
Letenky do Malagy od 140-200€ 180-250€
Transfer na hotel a späť osoba od zdarma až 20€
Požičanie auta / deň od 14€
Ubytovanie osoba / noc 3* hotel bez stravy bed & breakfast hotel s
polpenziou
All inclusive
15-25€ 18-30€ 28-50€ 35-50€
Celkové náklady osoba / týždeň 250-350€ 300-400€ 350-450€ 400-500€
Najlacnejší zájazd od CK

Za uvedené ceny doporučujeme objednávať služby na Costa del Sol do 45 a viac dní pred termínom Vašej dovolenky. Pri objednaní neskôr ceny leteniek zvyčajne prekročia uvádzanú hranicu. Pre aktuálnu ponuku nás môžete kontaktovať.


Tipy na Vašu súkromnú dovolenku na Costa del Sol

Andalúzia, kde Costa del Sol leží, Vám ponúka ideálne možnosti na poznávanie. Kvalitne vybudovaná sieť dialnic Vám sprístupní top miesta a pamiatky. Historické mestá pod patronátom UNESCO - Granada, Sevilla a Cordoba. Úchvatná Ronda, mesto nad priepasťou so školou toreadorov. Malebná Nerja, či britský miništát na skale - Gibraltar. Na spoznávanie ostrova je ideálne využiť služieb lacných požičovní áut. Viac informácií k dovolenke nájdete aj na našom blogu:

Naše tipy, rady a top ponuky pre dovolenku v Andalúzii
Dovolenka na pobreží Costa del Sol okolí Malagy
Ponuka kvalitných apartmánov pri mori na Costa del Sol

V prípade dovolenky na vlastnú päsť, cestujete na vlastné riziko. Upozorňujeme, že nie sme cestovná kancelária, táto ponuka iba sprostredkováva predaj jednotlivých služieb priamo u našich partnerov. Ak sa chcete riziku vyhnúť, použite náš vyhľadávač z kompletnej ponuky zájazdov na Costa del Sol od slovenských cestovných kancelárií.

Vyhľadávač dovoleniek na Costa del Sol z dostupnej ponuky zájazdov na trhu

Dovolenka rakúske CK
Dovolenka na Bali
Letná dovolenka


Vyhľadajte dovolenku
na leto 2019 z ponuky
cestovných kanceláriíKontakt

Cestovná agentúra
Amazing Tour

SK: Poľovnícka 45
919 34 Biely Kostol

+421907123346
+421905316611

IČO: 51095521

napíšte nám

Partneri

Výborné ubytovanie v Tatrách vo vile Gerlach

Ďalší partneri

www.amazingtour.cz | CMS: Polaris