Amazing Tour SK
Dovolenka bez CK

Safari a dovolenka v Keni individuálne už od 900€

Poznávacie zájazdy Kanada na mieru. Rybolov, lososy a jesetery, outdoor dobrodružstvá. Skvelý rafting, splavovanie, treking v panenskej prírode. Poznajte Kanadu!

Dovolenka na ostrove Mallorca už od 230€. Letenky, ubytovanie, transfer a prenájom auta pre dovolenku na mieru na Mallorke

Individuálna dovolenka na ostrove Sicília. Ponuka online služieb pre dovolenku na mieru. Letenky, ubytovanie, transfer, prenájom auta na ostrove Sicília

Dovolenka v Španielsku na Costa Blanca. Služby pre dovolenku na mieru. Letenky, ubytovanie, prenájom auta, zájazdy na Costa Blanca

Dovolenka Costa del Sol bez cestovky od 270€. Ubytovanie, letenky, prenájom auta, transfer v Costa del Sol pre individuálnu dovolenku.

Dovolenka Sardínia individuálne už od 320€. Letenky, ubytovanie a prenájom auta pre Vašu dovolenku bez cestovky na Sardínii

Dovolenka bez CK na Gran Canaria. Letenky, ubytovanie, transfer a prenájom áut pre individuálnu dovolenku na Gran Canaria na jednom mieste.

Dovolenka na Zakyntos už od 370€. Letenky, ubytovanie, transfer, auto z požičovne pre dovolenku na Zakyntose

Online objednávka služieb pre dovolenku na Costa Blanca

LETENKY DOVOLENKY

Dovolenka na Costa Blanca, scenéria pláže v CalpeNa španielske pobrežie Costa Blanca nezakúpite v súčasnosti žiadny organizovaný zájazd od našej cestovnej kancelárie. Jedinou možnosťou je organizácia dovolenky vo vlastnej réžii. Ponúkame Vám preto aktuálny prehľad a ponuky služieb. Zakúpiť lacné letenky do Alicante počas celej sezóny je možné z Budapešti, Wroclawi, Katovíc a Viedne. Ceny ubytovania vďaka vysokej konkurencii sú nízke i počas sezóny. To isté platí pri prenájme áut. Dovolenku v 3* hoteli alebo kvalitnej vilke bez stravy nie je problém si zabezpečiť mimo sezóny v cene do 250 - 350€ na osobu a týždeň. Costa Blanca určite stojí za Vašu návštevu, poznajte počas dovolenky novú a neopozeranú destináciu.


Orientačné ceny služieb v sezóne:

batožina 10kg batožina 10+15kg
Letenky do Alicante od 140-200€ 180-240€
Transfer na hotel a späť osoba od 5-20€
Požičanie auta / deň od 15€
Ubytovanie osoba / noc 3* hotel bez stravy bed & breakfast hotel s
polpenziou
All inclusive
10-20€ 15-25€ 20-30€ 30-45€
Celkové náklady osoba / týždeň 200-300€ 250-350€ 300-400€ 350-450€
Zájazdy do Španielska od CK

Za uvedené ceny doporučujeme objednávať služby na Costa Blanca 45 a viac dní pred odchodom na dovolenku. Čím kratšie do odchodu, tým vyššie ceny leteniek Pre aktuálnu ponuku nás môžete kontaktovať.


Tipy pre Vašu dovolenku na Costa Blanca

Jednoznačné odporúčame využiť služieb požičovní áut. Pobrežie je krásne členité s fantastickými scenériami a výbornými plážami. Mestečká ako Calpe, Moraira, Javea či Altea sú ideálne na spoznávanie práve autom. Vnútrozemie ponúka viacero prírodných rezervácií a najmä unikátne mestečko na skale Guadalest s úžasným panoramatickým výhľadom. Ak chcete počas dovolenky kľud a relax, doporučujeme vyhnúť sa letovisku Benidorm, mekke britskej mládeže. Naopak, ak je Vašim cieľom zábava do skorého rána, je to miesto, spĺňajúce všetky Vaše sny. Pobrežné slané jazero Mar Menor, v susednej Costa Calida, s plytkou stojatou vodou je ideálnym miestom dovolenky pre rodiny s deťmi. Pozrite i našu fotogalériu z Costa Blanca:

Fotogaléria Costa Blanca a okolia

Upozorňujeme, že iba sprostredkovávame predaj jednotlivých služieb našich partnerov. V prípade dovolenky na vlastnú päsť, ste v cudzine odkázaný len sám na seba a svoje schopnosti. Španielsko ponúka mnoho ďalších letovísk kam sa vybrať na dovolenku. Preto, ak nechcete cestovať samostatne, použite náš vyhľadávač zájazdov cestovných kancelárií.


Vyhľadávač zájazdov pre dovolenku v Španielsku

Dovolenka rakúske CK
Dovolenka na Bali
Letná dovolenka


Vyhľadajte dovolenku
na leto 2019 z ponuky
cestovných kanceláriíKontakt

Cestovná agentúra
Amazing Tour

SK: Poľovnícka 45
919 34 Biely Kostol

+421907123346
+421905316611

IČO: 51095521

napíšte nám

Partneri

Výborné ubytovanie v Tatrách vo vile Gerlach

Ďalší partneri

www.amazingtour.cz | CMS: Polaris